Co přinesl rok 2017 za zajímavé filmy/seriály

Rok 2017 přivedl na světlo světa životopisné drama Velká hra, kde se zhostila hlavní role moje oblíbená herečka Jessica Chastain! Další velká vě je Velký dar, o geniální holčičce, která přišla o rodiče a stará se o ní strejda a snaží se rozhodnout, co je pro ni nejlepší. Ano další rok a další Marvelovka, ale Thor: Ragnarok byl vtipnej a mám ho rád, i když už se už děj hodně posunul. Pejsci pejsci pejsci..ti prostě vítězí a u tohoto krásnýho filmu se prostě nedá nebrečet – Psí poslání musíš vidět! Fakt těžký, když nevidíte, ale i tak se do někoho zamilujete a chcete ho získat a myslíte si, že “malá” lež Vám pomůže, no uvidíte v romantickém filmu Rande na slepo! Moc příjemnou romantickou komedií je také Pěkně blbě o indickém stand up komediantovi, který se zamiluje do nemocné dívky! Hugh Jackman se rozloučil ve velkém finále se svou ikonickou rolí v díle Logan: Wolverine! Další je už pohadková animovaný film Coco, o klukovi co mu umřel neznámý otec a on se jej snaží najít mezi mrtvými, když zjistí…! Poslední film je těžké rodinné drama o chlapci, který už se narodil s vadou obličeje a snaží se zaadnout mezi ostatní děti, ale proste to nejde – (Ne)obyčejný kluk!

poster poster poster poster poster

poster poster poster poster

Kapitolou samo o sobě jsou seriály a tento rok mě dostal s ničím si nebourocí servítky a vystihujícím názvem The End of the F***ing World! Přišel čas temna a všechny Vás příjde potrestat The Punisher nejvíc brutální seriál poslední doby! Ať si říká, kdo chce co chce, ale Young Sheldon mě po konci Big Bangu prostě hafo baví!

poster poster poster

Rok 2017 přinesl taky velmi smutnou zprávu, když nejprve zpěvák Chris Cornel (Soundgarden, Audioslave..) dobrovolně odešel z tohoto světa a o pár měsíců později jej následoval i dobrý přítel a také skvělý zpěvák Chester Bennington (Linkin park, Dead by sunrise, Grey daze..). Pro mne to byla velká rána, protože Linkin park je pro mne kapela TOP 1 a jen tak je nikdo nepřekoná. Kluci z kapely uspořádali pro fanoušky koncert, abysme si mohli potruchlit, zavzpomínat a vidět kapelu na živo a oslavovat život jak Chester říkal. Při té příležitosti se na pódiu vystřídala spousta muzikantů z kapel (Alanis Morissette, koRn, System of a down, Bring me the horizon, Sum 41, No doubt..) a viděli jsme také nějaké zákulisní videa s Chesterem. Bylo to emočně silné a celý tento nezamnitelný žážitek je zaznamenán a je možné ho shlédnout na YouTubu v odkaze: Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington

poster